Rezervări: 0256.225.463

Restaurantul Senator își mărește echipa - angajăm ajutor de ospătar.

Candidatul ideal:

  • Persoană prietenoasă și harnică
  • Persoană curată și ingrijită
  • Bune abilități de comunicare
  • Prezența agreabilă și deschidere față de client
  • Atitudine conciliantă în realația cu clienții și colegii
  • Cunoștiințe medii de limba engleză, constituie un avantaj

Principalele responsabilități:

  • Aranjarea si debarasarea meselor
  • Cunoașterea meniului
  • Servirea clienților într-o menieră profesionistă

Se oferă:

  • Salariu atractiv
  • Bonuri de masă
  • Evaluări ale activității și posibilități de promovare, în funcție de rezultatele evaluării
  • O masă/zi
  • Mediu de lucru plăcut, în cadrul unui colectiv tânăr și dinamic
  • Asigurare medicală
  • Transport din zona centrală a orașului

Descrierea companiei

Restaurantul Senator este situat pe DN 6 Timișoara-București, la o distanță de numai un kilometru față de orașul de pe Bega și tot atât față de Aeroportul Internațional Timișoara.
Calitatea serviciilor oferite și ospitalitatea, alături de un ambient deosebit i-au determinat pe clienți să revină, iar renumele restaurantului a atras în permanență numeroși oaspeți.
Preparatele din bucătăria tradițională românească, dar și internațională, sunt pregătite de bucătari de top pentru orice eveniment la care participați, fie că este vorba de o simplă întalnire de afaceri, o reuniune de familie sau o cină romantică.

Restaurant Senator. Toate drepturile rezervate.
ABP ALINA CLUB SRL, GHIRODA, Cal. Lugojului nr. 7, jud Timis, cod fiscal 11883896, J35/547/1999, capital social 200 lei

Dezvoltat de: integraldesign.ro