Rezervări: 0256.225.463

Restaurantul Senator își mărește echipa - angajăm bucătar.

Candidatul ideal:

  • Persoană prietenoasă și harnică
  • Bune abilități de comunicare
  • Persoana pasionată de domeniul culinar
  • Persoană bine organizată, serioasă și punctuală
  • Cunoștințe profunde de preparare și reguli de igienă
  • Atenție la detalii și minuțiozitate la pregătirea preparatelor
  • Experiență la organizarea diverselor tipuri de evenimente

Responsabilități:

  • Prepară şi pregăteste preparatele specifice meniului
  • Respectă regulile igienico-sanitare
  • Păstrează permanent ordinea și curățenia la locul de muncă

Se oferă:

  • mediu de lucru plăcut
  • salariu atractiv
  • bonuri de masă
  • masa de prânz
  • asigurare medicală
  • transport din zona centrală a orașului

Descrierea companiei

Restaurantul Senator este situat pe DN 6 Timișoara-București, la o distanță de numai un kilometru față de orașul de pe Bega și tot atât față de Aeroportul Internațional Timișoara.
Calitatea serviciilor oferite și ospitalitatea, alături de un ambient deosebit i-au determinat pe clienți să revină, iar renumele restaurantului a atras în permanență numeroși oaspeți.
Preparatele din bucătăria tradițională românească, dar și internațională, sunt pregătite de bucătari de top pentru orice eveniment la care participați, fie că este vorba de o simplă întalnire de afaceri, o reuniune de familie sau o cină romantică.

Restaurant Senator. Toate drepturile rezervate.
ABP ALINA CLUB SRL, GHIRODA, Cal. Lugojului nr. 7, jud Timis, cod fiscal 11883896, J35/547/1999, capital social 200 lei

Dezvoltat de: integraldesign.ro